1. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z klas VIII przygotowującą się do bierzmowania.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dni imieniny obchodzi ks. Rafał. Życzymy mu obfitości potrzebnych łask i otaczamy modlitwą.

5. W sobotę z naszej parafii wyruszy pielgrzymka autokarowa do sanktuariów maryjnych w Piekarach Śląskich i na Jasną Górę. Wyjazd o 6.00 rano, powrót w godzinach nocnych. Koszt 100 zł. Gdyby byli jeszcze chętni można zapisać się w zakrystii.

6. W następną niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

7. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dziękujemy za utrzymanie porządku w świątyni i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy rodziny z kolejki.

9. Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło organizuje zbiórkę płodów rolnych (m. in. ziemniaki, buraki ćwikłowe, warzywa, kapusta). W/w produkty będą przeznaczone na przygotowanie posiłków dla biednych i potrzebujących z regionu jasielskiego. Chcących podzielić się swoimi zbiorami prosimy by złożyli je przy Domu parafialnym do końca tygodnia.

10. Sołtys Osobnicy zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się 29 września (piątek) o godz. 19.00 w Domu ludowym. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

11. Usługowy Zakład Kominiarski zawiadamia mieszkańców Osobnicy, że od 27.09.2023 r. odbędzie się coroczny przegląd i czyszczenie przewodów kominowych.