1.Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi 57. Światowy Dzień Środków Społecznego       Przekazu. Z tej okazji zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.

2. W poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Na wieczorną   Mszę św. zapraszamy Apostolat Matki Bożej z Szensztatu.

3. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

6. W sobotę wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny. Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramenty o godz. 17.00 a następnie Mszę św. W tym dniu po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie KSM rozpoczynające nowy rok formacyjny.

7. Również w sobotę, Stowarzyszenie Ośrodek Myśli Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy wraz ze Starostą Jasielskim zaprasza na koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów pn. „W hołdzie prymasowi Tysiąclecia” w ramach wydarzenia kulturalnego
pn. „Wspomnienie pobytu kardynała Stefana Wyszyńskiego na terenie powiatu jasielskiego”. Koncert odbędzie o godz. 19.00 na placu Sanktuarium o. Saletynów w Dębowcu.

8. W następną niedzielę, przed sumą, o poprowadzenie różańca prosimy Różę św. Elżbiety.

9. Przypominamy, że trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową do sanktuariów maryjnych w Piekarach Śląskich i na Jasną Górę, która odbędzie się w dniu 30.09.23. Wyjazd o 6.00 rano, powrót w godzinach nocnych. Koszt 100 zł.

10. Dziękujemy za utrzymanie porządku w świątyni i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy rodziny z kolejki.