1. Dzisiaj, o godz. 10 w Markowej odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i uczestniczenia w transmisji.

2. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. zapraszamy młodzież z klas VIII przygotowującą się do bierzmowania. Po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie liturgiczne dla Rodzin fatimskich przygotowujących nabożeństwo.

3. W środę, 13 września, odbędzie się kolejne uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18.30 świadectwem kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego ze Szczecina, którzy goszczą w naszej parafii. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. Rektor  Zbigniew Woźniak. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji.

4. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W piątek, o godz. 17.00 w Dębowcu, odbędzie się spotkanie młodych na które zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz wszystkich chętnych. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji młodzieży.

6. W sobotę, o godz. 6.00, wyruszy z parkingu obok kościoła pielgrzymka autokarowa dzieci i młodzieży z naszej parafii do Bochni i Krakowa.

W sobotę przypada 16 dzień miesiąca. adoracja połączona z modlitwą za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o godz. 17.00.

7. W następną niedzielę, o godz. 11.00 odbędzie się główna Msza św. odpustowa w Sanktuarium w Dębowcu. Piesza pielgrzymka z naszej parafii wyruszy o godz. 9.00. Chętnych prosimy o zebranie się przed kościołem.

8. Dziękujemy Rodzinom fatimskim za utrzymanie porządku w świątyni i obejściu oraz złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy rodziny z kolejki.

9. W niedzielę, 17 września br. Kościół w Polsce będzie obchodził 57. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.

10. W następną niedzielę, przed sumą, o poprowadzenie różańca prosimy Różę św. Doroty.

11. Parafia nasza z Grupą Modlitewną św. O. Pio,  organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuariów; maryjnych w Piekarach Śląskich i na Jasną  Górę, w dniu 30.09.23. Wyjazd o 6.00 rano, powrót w godzinach nocnych. Koszt 100 zł., zachęcamy...