1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz wszystkich pragnących łączyć się w modlitwie.

3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Przed wieczorną Mszą św. o poprowadzenie modlitwy prosimy grupę św. o. Pio.

5. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu poświęcimy ziarno na zasiew.

6. W sobotę po wieczornej Mszy św. , ks. Rafał zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie integracyjne przy grilu.

7. W następną niedzielę, przed sumą, o poprowadzenie różańca prosimy Różę św. Kingi.

8. Składka z następnej niedzieli przeznaczona na cele parafialne.

9. Dziękujemy za utrzymanie porządku w świątyni i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne Rodziny fatimskie.

10. W następną niedzielę odbędzie się w Markowej beatyfikacja Rodziny Ulmów. Pielgrzymka z naszej parafii wyruszy z parkingu przy kościele o godzinie 4:30.