WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA

2 grudnia br. bp Jan Wątroba wydał zalecenia dotyczące organizacji tegorocznej wizyty duszpasterskiej. W dokumencie czytamy, że w diecezji rzeszowskiej nie będzie kolędy w tradycyjnej formie, tzn. księża nie będą odwiedzać parafian. W miejsce kolędy biskup rzeszowski zaleca organizację nabożeństw w kościołach dla małych grup parafian oraz odprawienie liturgii rodzinnej przez samych domowników (Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie z myślą o liturgii rodzinnej przygotował specjalną broszurę, która będzie rozdawana w kościołach).

Zgodnie z zaleceniami Biskupa Rzeszowskiego zapraszamy na spotkanie „KOLĘDOWE” parafian wg. zaplanowanego harmonogramu:

28.12.2020 – Od domów pod Radością do p. Stanisława i Krystyny Pietraszków.

29.12.2020 – Od p. Haliny Dybaś w kierunku Kościoła i domy wokół Ronda do p. Marka Godlewskiego

30.12.2020 – Mieszkańcy ul. Dębowieckiej i Kopalni

02.01.2021 – Od Bartusiówki do p. Zbigiewa i Danuty Rewisiów

04.01.2021 – Od. p. Janiny Rzońcy do domów koło cmentarza i domy pod Harklową

05.01.2021 – Od p. Tadeusza i Stanisławy Woźniaków do p. Marii Staniszewskiej

07.01.2021 – Od p. Anety i Sebastiana Szafarzów do Trzcinicy i Łęgi

08.01.2021 – Mieszkańcy Imielnej, Skały i Górka do p. Janusza i Barbary Kapanowskich

09.01.2021 – Pozostałe domu z ul. Trzcinickiej w kierunku Kościoła

11.01.2021 – Mieszkańcy Wysłanki i Wiśniówek.

Prosimy aby we własnych naczyniach przynieść ze sobą wodę, którą poświęcimy podczas liturgii, a następnie posłuży ona do pokropienia własnych domów. W przypadku nowych domów, oraz innych ważnych racji duszpasterskich istnieje możliwość zaproszenia księdza do domu.