Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, Gości w dniu  25-08-2019 (niedziela) na „Parafiadę”,która rozpocznie się Mszą św. o godz 15:00. Około 20 minut przed Mszą św. zostanie zaśpiewana również przez chór Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji chorej Marty. Następnie na placu przy Parafialnym Domu Kultury odbędzie się „Piknik Charytatywny”, na którym nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci i młodzieży: zjeżdżalnie, gry, konkursy, wata cukrowa, popcorn, lody, zapiekanki, frytki oraz przepyszne domowe wypieki, ciasta i bigos przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Będzie można również nabyć przepiękne rękodzieła wykonane przez Panie z Dziennego Domu Pomocy oraz wiele innych. Imprezę uświetnią występy artystyczne uzdolnionej młodzieży z naszej parafii jak również zaproszeni goście m.in. znanej solistki Aleksandry Tockiej, młodzieży z programu The Voice Kids. Tradycyjnie zaszczyci nas swoją obecnością z piękną ludową muzyką Kapela Trzcinicoki. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie naszej Parafianki Marty.