Według ogłoszonego 24. 03. 2020 rozporządzenia Rządu już od dnia 25 marca wchodzi w życie obostrzenie mające na celu zabezpieczyć przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Dotyczące życia parafialnego wytyczne ograniczają liczbę uczestniczących w zgromadzeniu liturgicznym do 5 osób nie licząc sprawujących posługę.

PROSIMY O ZROZUMIENIE SYTUACJI I

BEZWZGLĘDNE

PRZESTRZEGANIE ROZPORZĄDZEŃ!!!

Informujemy, że kościół będzie otwarty od rana do wieczornej Mszy św. Można z zachowaniem powyższych zasad przychodzić na modlitwę. W razie potrzeby posłużenia sakramentem pokuty i Komunią św. prosimy zgłaszać się u Księży.

Módlmy się w domu aby jak najszybciej udało się opanować postępowanie i skutki epidemii. Nie zapominajmy o naszym kontakcie z Panem Bogiem. Niech czas Wielkiego Postu będzie naznaczony także prywatnym rozważaniem Męki Pańskiej w stacjach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Te nabożeństwa możemy sami śpiewać, czy rozważać w swoich domach.