Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 18 00 .

2. Jutro rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ. Litania do Serca Jezusowego codziennie po wieczornej Mszy św.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. prosimy o kontakt grupę przygotowującą Nabożeństwo Fatimskie (od p. Bogusława Rokitowskiego do p. Małgorzaty Ochałek).

4. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W środę po wieczornej Mszy św. prosimy o kontakt rodziny przygotowujące ołtarze na procesję Bożego Ciała:

I ołtarz – od. p. Jerzego Wątroby do p. Michała Kardasia

II ołtarz – od. p. Kazimierza Karnasa do p. Anny Skwarcan

III ołtarz – od. p. Olgi Ulaszek do p. Tomasza Janika

IV ołtarz – od p. Tadeusza Piroga do p. Janusza Kapanowskiego

6. W tym Tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

7. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

8. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Od godz. 9 00 będziemy nawiedzać chorych z posługą sakramentalną.

9. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NSNMP o godz. 17 15 .

10. Wczoraj w Bazylice OO. Franciszkanów w Krakowie nasz rodak o. Mateusz Gliwa przyjął święcenia kapłańskie. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W naszej parafii o godz. 11 40 przywitanie ks. Prymicjanta Mateusza Gliwy, który o godz. 12 00 odprawi swoją Mszę św. prymicyjną i udzieli Prymicyjnego błogosławieństwa. Ze względu na prymicje nie będzie Mszy św. o godz. 11 00 i 13 00 .

11. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w drugą niedzielę czerwca po sumie.

12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy rodziny fatimskie o przygotowanie kościoła.