1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Przypominamy, że przyjęcie Komunii św. w Okresie Wielkanocnym jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem wynikającym z Przykazań Kościelnych. Dopełnienie go według prawa można uczynić do następnej niedzieli Trójcy Świętej.

2. W poniedziałek Święto Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 18 00 . Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 połączona z majówką.

4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W sobotę spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich rodzin od godz. 9 00 . Na godz. 11 00 zapraszam na zbiórkę Ministrantow i Lektorów.

6. W następną niedzielę o godz. 11 00 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Prosimy na tą Mszę św. tylko dzieci i ich rodziny.

7. Informujemy, że Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się 6 czerwca o godz. 11 00 .

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

W następnym tygodniu prosimy o przygotowanie Kościoła i obejścia Rodziców dzieci I komunijnych.