1. W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni (1 osoba na 15 m kwadratowych) Biskup Rzeszowski udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Dyspensa obowiązuje do odwołania.

2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.

3. W środę przypada święto Odzyskania Niepodległości. Módlmy się za Ojczyznę i w intencji poległych w jej obronie.

4. Modlitwy wypominkowe będą odprawiane o godz. 16 30 .

5. W piątek odwiedzimy chorych. Gdyby były osoby, które są hospitalizowane, bądź nie mogą przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie.

6. Przypominamy, że od dzisiaj Msza św. popołudniowa w niedziele jest odprawiana o godz. 16 00 .

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.