1. Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na stypendystów św. Jana Pawła II.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzisiaj o 15 30 , a w dni powszednie z wyjątkiem środy i soboty o godz. 17 30 a po nabożeństwie Msza św. O prowadzenie modlitwy różańcowej prosimy we wtorek kandydatów do bierzmowania z klasy 8a, w czwartek dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. próba liturgiczna dla przygotowujących nabożeństwo fatimskie.

4. Na godz. 19 00 zapraszamy członków i chętnych na próbę chóru.

5. W środę będziemy przeżywać ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17 30 rozpocznie się świadectwem wygłoszonym przez p. Jana Budziaszka. O godz. 18 00 Msza św. i procesja różańcowa, której przewodniczył będzie ks. Andrzej Cypryś.

6. W sobotę przypada wspomnienie św. Jadwigi Śl. – patronki naszej parafii, oraz 43 rocznica wyboru Jana Pawła II. W tym dniu Msze św. w porządku niedzielnym. Od godziny 15 00 możliwość prywatnej adoracji przed Najśw. Sakramentem. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30 .

7. W następną niedzielę będziemy przeżywać główne uroczystości odpustowe, którym przewodniczył będzie dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej ks. Piotr Potyrała.

8. O prowadzenie różańca o godz 10 30 prosimy różę św. Michałą Archanioła

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejną grupę.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu ukazał się październikowy numer naszej gazetki parafialnej.

11. Caritas Diecezji Rzeszowskiej okręg Jasło organizuje zbiórkę płodów rolnych (ziemniaki, buraki ćwikłowe, warzywa, kapusta oraz pszenica) z przeznaczeniem na przygotowanie posiłków dla biednych i bezdomnych z rejonu jasielskiego. Wszystkich chcących włączyć się w akcję prosimy o edostarczenie darów do garażu w budynku parafialnym do piątku.

12. Usługowy Zakład Kominiarski zawiadamia, że od 11.10 w Osobnicy będą czyszczone przewody kominowe.