1. Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Z tej racji po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz papieski.

2. Przez cały tydzień zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe o godz. 17 30 po nim Msza św.

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie liturgiczne dla rodzin fatimskich.

4. We wtorek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Program słowno muzyczny rozpocznie się o godz. 17 30 , o godz. 18 00 Msza św. z procesją różańcową. Zapraszamy Chóry, orkiestrę, OSP, i LSO.

5. W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Módlmy się w intencji nauczycieli. O godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.

6. W czwartek na różaniec, Mszę i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII.

7. W piątek liturgiczna uroczystość św. Jadwigii Śląskiej. W naszej parafii odpust. Msze św. w porządku niedzielnym. Główne uroczystości odpustowe w naszej parafii będziemy przeżywać w niedzielę. Zapraszamy Chóry, orkiestrę, OSP i KGW.

8. Następna niedziela rozpoczyna tydzień misyjny składka będzie przeznaczona na misje.

9. Dziękujemy rodzinom fatimskim, za wykonane prace. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy rodziny z kolejki.

11. Przypominamy o rozporządzeniu, które bezwzględnie nakazuje zachowanie reżimów sanitarnych w tym zakrywanie ust i nosa.