1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15 30 . W dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 17 30 . Zapraszamy szczególnie dzieci zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św., które otrzymują plansze i naklejki, oraz młodzież.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy grupę przygotowującą październikowe nabożeństwo fatimskie. W tym miesiącu prosimy mieszkańców od p. Jana Brągla do p. Wiktorii Budziak.

3. We wtorek o godz. 19 00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się próba chóru. Zapraszamy chórzystów i chętnych do śpiewania w chórze.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17 30 .

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O godz. 17 15 odbędzie się poświęcenie i wręczenie różańców grupie św. o Pio, a następnie nabożeństwo różańcowe.

6. W najbliższą niedzielę na godz. 9 00 zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

7. W niedzielę wypada XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendystów Jana Pawła II.

8. Składka z następnej niedzieli przeznaczona na cele parafialne.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjecie dyżuru prosimy kolejną grupę.

11. Sołtys informuje, że 4. 10 w poniedziałek będzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Więcej informacji na stronie Gminy Jasło. Zbiórka opon odbędzie się w innym terminie.