1. Dzisiaj po sumie zmiana Tajemnic różańcowych.

2. Przez cały tydzień zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe o godz. 1730 po nim Msza św.

3. W środę wspomnienie MB Różańcowej. O godz. 1730 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.

4. W czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Nabożeństwo różańcowe, Mszę i spotkanie.

5. W sobotę 10 października odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Częstochowy i Łagiewnik w duchu wdzięczności za opiekę MB Różańcowej. Wyjazd o godz. 400 , powrót w późnych godzinach wieczornych. Koszt 60 zł.

6. W następną niedzielę będziemy przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem „Totuus Tuus”. Z tym dniem związana jest budowa Żywego pomnika Jana Pawła II. Z tej racji przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na fundusz papieski.

7. W niedzielę na mszę św. o godz. 900  zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców.

8. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.

9. Dziękujemy osobom, które złożyły ofiary do puszek na poszkodowanych na wyspie Lesbos.

10. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół za pracę i ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy rodziny fatimskie.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej.