1. Dzisiaj o godz. 9 00 Msza św. i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na poszkodowanych w pożarze na wyspie Lesbos.

3. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania

4. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

5. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie dla rodzin przygotowujących październikowe nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie prosimy rodziny z Wiśniówek od strony Brzyścia do p. Stanisława Setlaka.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca października.

7. W czwartek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17 30 a po nabożeństwie Msza św. Prosimy, aby w czwartek modlitwę różańcową prowadzili członkowie grupy św. O. Pio.

8. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a ks. Przemysław od godz. 9 45 . Prosimy aby różaniec prowadziła młodzież z KSM-u.

9. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 17 15 .

10. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych

11. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół za pracę i ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

13. Sołtys zaprasza mieszkańców na spotkanie wiejskie we wtorek o godz. 18 00 . Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.