1. Dzisiaj o godz. 9 00 wyrusza nasza piesza pielgrzymka do Dębowca. Suma odpustowa w Debowcu o godz. 11 00 .

2. Także dzisiaj przeżywamy Niedzielę Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na nasze diecezjalne Katolickie Radio VIA.

3. We wtorek święto św. Mateusza Ewangelisty.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

5. W czwartek wspomnienie św. o. Pio.

6. W następną niedzielę o prowadzenie modlitwy różańcowej przed sumą prosimy różę NMP Niepokalanej.

7. Po sumie poświęcenie odnowionej kapliczki MB Saletyńskiej. Dziękujemy inicjatorom, ofiarodawcom i wykonawcom postumentu i kapliczki.

8. W następną niedzielę o godz. 4 00 . wyjazd pielgrzymów grupy o. Pio i rodzin na Jasną Górę.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na cele parafialne. Składka z poprzedniej niedzieli wyniosła 4.430 zł.

10. Rada parafialna z Sowiny dziekuje za wsparcie dzieła budowy kościoła. Zebrano 3541,50 zł.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjecie dyżuru prosimy kolejną grupę.