1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako 54 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.

2. W poniedziałek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

3. Kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza spotkanie Rodziny Radia Maryja w poniedziałek 21 września. Więcej informacji na plakacie.

4. W środę wspomnienie św. O Pio. o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 8-ych.

6. Rada KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek zarządziła zbiórkę do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli na wyspie Lesbos. Zbiórka odbędzie się w następną niedzielę po Mszach św.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na cele inwestycyjne w parafii.

8. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół za pracę i ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

10. Akcja Katolicka naszej diecezji zachęca do zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy STOP LGBT. Osoby pragnące wesprzeć podpisem ten projekt proszone są by uczynić to w zakrystii.