1. Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Jadwigi Królowej. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny składka jest przeznaczona na misje.

2. Przez cały tydzień zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe o godz. 17 30 po nim Msza św.

3. We wtorek na godz 8 00 zapraszamy całą społecznośc Szkoły Podstawowej nr 1 na Mszę św. z okazji Dnia Patrona Szkoły św. Jana Kantego.

4. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.

5. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.

6. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Tradycją lat ubiegłych prosimy o składanie kartek wypominkowych, które można zabrać ze stolików z prasą. Jednocześnie prosimy o zaznaczenie na kartkach, czy są to wypominki listopadowe, czy roczne.

Przy tej okazji zwróćmy także uwagę na wygląd cmentarza.

7. Dziękujemy za składki z ubiegłej niedzieli.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

10. Urząd Statystyczny w Rzeszowie przypomina o obowiązkowym powszechnym spisie rolnym. Można go dokonać przez internet, telefonicznie oraz w Gminnym Biurze Spisowym.

11. Przypominamy o rozporządzeniu, które bezwzględnie nakazuje zachowanie reżimów sanitarnych w tym zakrywanie ust i nosa.