1. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Program słowno-muzyczny rozpocznie się o godz. 17 30 , a o 18 00 Msza św i procesja różańcowa. Nabożeństwo w tym miesiącu poprowadzi ks. Przemysław Pelczar.

2. W czwartek przypada 16 dzień miesiąca o godz. 17 00 adoracja Najśw. Sakramentu i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

3. W następną sobotę o godz. 10 00 w Dębowcu w ramach przygotowania do bierzmowania odbędzie się spotkanie wszystkich kandydatów.

4. W niedzielę o godz. 9 00 wyrusza piesza pielgrzymka do Dębowca. Chętnych pielgrzymów prosimy o zgromadzenie się przed kościołem.

5. Składamy podziękowania grupie fatimskiej, za sprzątanie kościoła i obejścia. O podjęcie dyżuru w tym tygodniu prosimy grupę z kolejki.

7. Przypominamy, że trwają zapisy na pielgrzymkę grup
św. O. Pio, małżeństw i rodzin na Jasną Górę, która odbędzie się 26 września. Zapisy u księży lub w zakrystii. Wyjazd o godz. 4 00 . Koszt wyjazdu 50 zł.

8. Dzisiaj po Mszach św. Rada Parafialna z Sowiny kwestuje na rzecz budowy swojego kościoła.