1. Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie. Wszystkich czcicieli MB Fatimskiej zapraszamy na Mszę o godz. 18 00 . Pół godz. wcześniej program słowno – muzyczny.

2. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Połączona z modlitwą do św. Jana Pawła II. Po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

4. W piątek Święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży, Po Mszy św. będzie „Godzina dla Jezusa” – ogólnodiecezjalna adoracja młodzieży. Na Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy młodzież całej parafii, a szczególnie przygotowujących się do bierzmowania z klas 7-ych i 8-ych, członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, oraz wszystkich czcicieli św. Stanisława.

5. W następną sobotę wyrusza pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o godz. 4 00 . Są jeszcze wolne miejsca. Można zapisywać się u p. Lucyny Wątroby do czwartku.

6. Kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza na uroczystości odpustowe od 17 do 20 września oraz spotkanie Rodziny Radia Maryja 21 września. Więcej informacji na plakacie.

Z naszej parafii wyruszy piesza pielgrzymka do Dębowca w niedzielę o godz. 9 00 . Rozpocznie się błogosławieństwem w kościele. Prosimy o zachowanie rygorów sanitarnych.

7. Kolejna niedziela jest przeżywana w Polsce jako 54 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej racji po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.

8. Dziękujemy rodzinom fatimskim, które sprzątały kościół. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy rodziny z kolejki.

10. KGW z Łazów dziękuje za ofiary złożone dla chorego Jakuba.

11. Akcja Katolicka naszej diecezji zachęca do zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy STOP LGBT. Listy na których można wpisywać swoje poparcie znajdują się na stolikach z prasą.