1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a po wszystkich Mszach św. będzie składka do puszek na rzecz cierpiących w Afganistanie.

2. W środę święto Narodzenia NMP w tradycji MB Siewnej. W tym dniu poświęcamy ziarno na zasiew. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 . Po Mszy św wieczornej próba liturgii dla przygotowujących nabożeństwo fatimskie.

3. W piątek wznawiamy po wakacyjnej przerwie spotkania KSM-u. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy także nowych członków z klas VII i VIII, którzy chcieliby się włączyć do grupy KSMowiczów.

4. W sobotę o godz. 11 30 zapraszamy na zbiórkę Ministrantów i Lektorów. Zapraszamy też chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.

5. W sobotę na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII wraz z Rodzicami.

6. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9 00 i spotkanie zapraszamy dzieci i rodziców z klas III szkół podstawowych rozpoczynających przygotowanie do I Komunii św.

7. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne, a po Mszach św. kwestować na rzecz budowy kościoła w Sowinie będą przedstawiciele Rady Parafialnej.

8. Składamy podziękowania poprzedniej grupie fatimskiej, która ufundowała ornat ślubny do naszej parafii.

9. Dziękujemy za sprzatanie kościoła i złożoną ofiarę o podjęcie dyżuru w tym tygodniu prosimy grupę fatimską.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej.

11. Informujemy, że pielgrzymka po sanktuariach Warmii i Mazur zostaje odwołana z powodu niewystarczającej liczby chętnych.

12. 26 września organizowana jest pielgrzymka grup św. O. Pio i pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Zapisy u księży lub w zakrystii. Koszt wyjazdu 50 zł.

13. Orkiestra dęta w Osobnicy zaprasza na naukę gry na instrumentach dętych: trąbka, flet, klarnet, saksofon, puzon oraz instrumentach perkusyjnych. Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 17 00 .