1. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/21. Na Mszę św. o godz. 8 00 zapraszamy społeczności obu naszych szkół.

2. We wtorek o godz 17 00 próba orkiestry.

3. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej pomocy.

4. W środę po wieczornej mszy św. spotkanie dla rodzin przygotowujących nabożeństwo Fatimskie we wrześniu. O przygotowanie nabożeństwa prosimy mieszkańców Wysłanki.

5. W I czwartek miesiąca prosimy grupę św. O. Pio o prowadzenie modlitw o godz. 17 30 .

6. Również w czwartek próba chóru o godz. 19 00 .

7. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 .

8. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do NSNMP o godz. 17 15 .

9. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

10. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół za pracę i ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

12. KGW w Łazach Dębowieckich organizuje pomoc dla chorego 10-letniego Kubusia Jandury z Łazów Dębowieckich. Kubuś jest po operacji guza mózgu, ma niedowład kończyn i problemy z mową. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Prosimy o wsparcie modlitewne i finansowe. W następną niedzielę, po Mszach św. KGW z Łazów będzie kwestować na ten cel.