1. We wtorek od godz. 17 00 spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św zapraszamy na spotkanie grupę przygowującą wrześniowe nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie nabożeństwa prosimy mieszkańców od p. Władysławy i Tadeusza Dybasiów do p. Małgorzaty Gliwy

3. W środę rozpoczęczie roku szkolnego Mszą św. o godz. 8 00 . Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów.

4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6. W czwartek o prowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św. prosimy grupę św. o. Pio.

7. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a ks. Przemysław od godz. 9 45 .

8. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 17 15 .

9. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

10. Dziękujemy za sprzatanie kościoła i złożoną ofiarę o podjęcie dyżuru w tym tygodniu prosimy grupę z kolejki.

12. Organizujemy w dniach 10 - 12. 09. 2021 pielgrzymkę po Sanktuariach Warmii i Mazur.  Koszt 420,- Zapisy w zakrystii lub u ks. Przemysława. Więcej informacji w gablotach.

13. W następną niedzielę po Mszach św. będzie składka do puszek na rzecz cierpiących w Afganistanie.

14. Proboszcz parafi w Warzycach i Wójt Gminy Jasło zapraszają na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny i ofiar terroru hitlerowskiego. Nabożeństwo odbędzie się na cmentarzu w lesie warzyckim w nidzielę 5.09. o godz. 15 00 .