1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj po Mszach św. KGW w Łazach Dębowieckich organizuje pomoc dla chorego Kubusia. Prosimy o wsparcie modlitewne i finansowe.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz 18 00 . (Proszę przynieść indeksy).

4. We wtorek o godz 17 00 próba orkiestry.

5. W środę o godz. 17 30 Nowenna do MB Nieustającej pomocy.

6. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodzin przygotowujących nabożeństwo Fatimskie.

7. W piątek o godz. 16 30 spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi jako ministranci.

8. W piątek na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszamy członków i chętnych do uczestnictwa w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.

9. W następną niedzielę będziemy przeżywać nabożeństwo fatimskie. Msza św. połączona z procesją fatimską o godz. 18 00 . Pół godz. wcześniej program słowno – muzyczny. Zapraszamy chóry i orkiestrę, OSP, Liturgiczną Służbę Ołtarza i wszystkich czcicieli MB Fatimskiej.

10. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.

11. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół za pracę i ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy rodziny fatimskie.