Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła 01.08.2021

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Przy wyjściu z kościoła będą zbierane datki do puszek na poszkodowanych w powodziach, które dotknęły naszą ojczyznę i Europę.

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. Spotkanie dla rodzin przygotowujących nabożeństwo fatimskie. O przygotowanie prosimy mieszkańców od p. Józefy Byczek do p. Stanisława Mikusia.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

5. W czwartek przed wieczorną Mszą św. Modlitwy poprowadzi grupa św. O. Pio.

6.W piątek spowiedź od godz. 17.00. Chorych z posługą odwiedzimy od godziny 9.00.

7. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 17.15

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy następną grupę z kolejki.

10. W dniu 7 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów Podhala i Zakopanego. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz. 500. Zapisy prosimy składać w zakrystii.

11.21 sierpnia Stowarzyszenie Rozwoju Kultury organizuje pielgrzymkę do Zamościa, Radecznicy, Górecka Kościelnego i Krasnobrodu. Koszt 90 zł obejmuje przejazd, przewodnika i ognisko na Roztoczu. Zapisy u p. Lucyny Wątroby lub w zakrystii.

12. Urząd Gminy Jasło informuje, że 2 sierpnia od 1400 – 2000 w Domu Ludowym w Osobnicy, będzie możliwość dokonania spisu powszechnego przez rachmistrza. Wymagane są numery pesel wszystkich osób, które chcemy spisać.

13. W gablocie znajduje się informacja dotycząca obowiązku wymiany starych pozaklasowych pieców centralnego ogrzewania.