1. Dzisiaj po sumie zmiana Tajemnic różańcowych.

2. W środę o 17 30 Nowenna do MB Nieustającej pomocy. Po Mszy św. spotkanie dla grupy przygotowującej Nabożeństwo Fatimskie. W tym miesiącu prosimy mieszkańców Ronda i domy przy drodze za Domem Ludowym od p. Marka Godlewskiego do p. Elżbiety Niemiec - Rak

3. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Pierwszy czwartek miesiąca. Grupę św. O. Pio prosimy o prowadzenie modlitw od godz. 17 30 .

4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 .

5. W następną niedzielę na Mszę św. o godz 9 00 i spotkanie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców.

6. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

7. Dziękujemy grupie, która sprzątała kościół i złożyła ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.