1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Krzysztofa. W dniu imienin ks. Proboszczowi życzymy obfitości Bożych łask. Pamiętajmy także w modlitwie o solenizantach.

2. Po Mszach świętych błogosławieństwo pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji przekazywane są na zakup pojazdów dla misjonarzy.

3. Dziś z ustanowienia papieża Franciszka jest obchodzony Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Modlitwą obejmijmy naszych Seniorów.

4. Dzisiaj także dzień jedności z poszkodowanymi przez powodzie, które nawiedziły Polskę i Europę. Módlmy się w intencji poszkodowanych, a w następną niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc dla dotkniętych kataklizmem.

5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.

6. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy następną grupę z kolejki.

8. Firma EKOMAX informuje, że w dniach 2 i 3 sierpnia (poniedziałek i wtorek) w godz. Od 10.00 do 16.00 w Domu Ludowym będą rozdawane worki na odpady komunalne.

10. W dniu 7 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do sanktuariów Podhala i Zakopanego. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz. 5.00. Zapisy prosimy składać w zakrystii.