1. We wtorek wspomnienie bł. Czesława. W tym dniu ks. Prałat obchodzi swoje imieniny. Życząc mu wielu Bożych łask obejmijmy Go naszą modlitwą.
2. W tym dniu przypada też 8 rocznica ingresu Bpa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy w tym dniu o Pasterzu naszej diecezji.
3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
4. W następną niedzielę 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa. W święto patrona kierowców i podróżujących po Mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów. Złożone z tej racji ofiary będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
5. W związku z powodziami, które nawiedziły Polskę i Europę następna niedziela jest Dniem Jedności z poszkodowanymi. Będziemy modlić się w ich intencji, a w niedzielę 1 sierpnia będzie zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.
6. Z woli papieża Franciszka w czwartą niedzielę lipca będzie obchodzony Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Modlitwą obejmijmy naszych Seniorów.
7. O prowadzenie modlitwy różańcowej w następną niedzielę przed sumą poprowadzą przedstawiciele grup parafialnych.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy następną grupę z kolejki.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 10. Biuro pielgrzymkowe Floratur zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 16 – 24. 08. 2021. Więcej informacji w gablotach.