1. Dzisiaj po Mszach świętych Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle prowadzi kiermasz charytatywny. Całkowity dochód przeznaczony jest na pomoc poszkodowanym w czasie nawałnicy w gminie Jasło.

2. W poniedziałek wspomnienie bł. Czesława. W tym dniu będziemy przeżywać VII rocznicę ingresu ks. Bpa Jana Wątroby do Katedry rzeszowskiej. Polecajmy naszego Pasterza w modlitwie.

3. W środę święto św. Marii Magdaleny. O godz. 17 30 Nowenna do MB nieustającej Pomocy.

4. W czwartek święto św. Brygidy - patronki Europy

5. W sobotę święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa.

6. Módlmy się za solenizantów tego tygodnia, pośród których są ks. Prałat Czesław i ks. Proboszcz Krzysztof.

7. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w następną niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji będzie zbiórka do puszek na zakup pojazdów dla misjonarzy organizowana praez Fundację MIVA Polska.

8. Dziękujemy za ofiarę na cele parafialne.

9. Dziękujemy grupie, która sprzątała kościół i złożyła ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.