1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. próba liturgii dla grupy przygotowującej nabożeństwo fatimskie.

2. We wtorek nabożeństwo fatimskie o godz. 19 00 , pół godz. wcześniej program fatimski. Nabożeństwo poprowadzi ks. Jan Młynarczyk były proboszcz z Sandomierza

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

4. W piątek przypada 16 dzień miesiąca. O godz. 17 00 wystawienie Najw. Sakramentu, Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i możliwość prywatnej adoracji.

5. O prowadzenie modlitwy różańcowej w następną niedzielę przed sumą prosimy różę NMP Różańcowej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i obejścia grupie fatimskiej. W następną sobotę prosimy następną grupę z kolejki.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Informujemy, że ukazał się nowy numer naszej parafialnej gazetki.

8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę: Jasna Góra – Kalisz – Licheń – Niepokalanów – Skarżysko Kamienna w dniach 16 i 17 lipca. Koszt 90 zł, + 40 zł za nocleg płatny indywidualnie w Licheniu. Wyjazd w piątek 16.07 o godz. 4 00 . Zapisy u księży oraz w zakrystii. Prosimy o potwierdzenie i wpłatę do wtorku.