1. W poniedziałek Uroczyste Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi Abp. Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa. O godz. 18 30 rozpoczęcie programem Słowno – muzycznym, o 19 00 Msza św. a po niej Różaniec Fatimski. Prosimy prośby i podziękowania do MB Fatimskiej składać w skrzynce przy ołtarzu Matki Bożej. Na nabożeństwo zapraszamy członków OSP, KGW, Orkiestrę   chóry . Będą rozprowadzane trzy ks. Ks. Arcybiskupa o św. Janie Pawle II: „Najbardziej lubił wtorki”, „Miejsce dla każdego” i „Sekretarz dwóch papieży”. Każda z książek jest przez Arcybiskupa osobiście podpisana. Ofiara za książkę wynosi 30 zł. Ofiary i składka będą przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego we Lwowie.

2. W poniedziałek o 8 00 próba Cecylianek, i o godz. 14 30 zbiórka LSO.

3. W środę o godz. 17 30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 17 30 .

5. Dziękujemy grupie, która sprzątała kościół i złożyła ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

7. Dziękujemy za ofiary dla powodzian.

8. W następną niedzielę Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle przeprowadzi po każdej Mszy św. kiermasz charytatywny. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc poszkodowanym w czasie nawałnicy w gminie Jasło.