1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17  30 . Po Mszy św. spotkanie dla przygotowujących liuturgię na nabożeństwo fatimskie.

2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Program fatimski rozpocznie się o godz. 18 30 , a o 19 00 Eucharystia i procesja z modlitwą różańcową. W tym miesiącu nabożeństwu będzie przewodniczył ks. Bogdan Hahn z Zawadki Osieckiej.

3. W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP na wszystkich mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów, a na sumę zapraszamy delegacje z wieńcami.

4. O prowadzenie modlitwy różańcowej o godz. 10 30 prosimy różę św. Jadwigi Królowej.

5. Dzięlujemy za ofiary złożone do puszek dla powodzian. Zebrano 3772 zł.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy grupę fatimską.

8. 21 sierpnia Stowarzyszenie Rozwoju Kultury, organizuje pielgrzymkę do Zamościa, Radecznicy, Górecka Kościelnego i Krasnobrodu. Koszt 90 zł, obejmuje przejazd, przewodnika i ognisko na Roztoczu. Zapisy u p. Lucyny Wątroby lub w zakrystii.