1. W środę o 17 30 Nowenna do MB Nieustającej pomocy. Po Mszy św. spotkanie dla grupy przygotowującej Liturgię Fatimskią.

2. W czwartek przeżyuwamy Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się programem o godz. 18 30 , o 19 00 Msza św. i Nabożeństwo różańcowe. W tym dniu próba orkiestry o godz. 18 00

3. W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy poświęcenie wianków i ziół. Na sumę zapraszamy z wieńcami dożynkowymi.

5. W następną niedzielę z racji 16 dnia miesiąca o godz. 10 30 nabożeństwo do św. Jana Pawła II. W tym dniu będziemy przeżywać także Dzień Jedności z poszkodowanymi w Libanie. Po Mszach św. zbiórka do puszek.

6. Dziękujemy grupie, która sprzątała kościół i złożyła ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny. Prosimy aby sprzątanie wykonać w piątek po wieczornej Mszy św.