1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy grupę przygotowującą nabożeństwo fatimskie na spotkanie. O przygotowanie nabożeństwa w tym miesiącu prosimy mieszkańców od Sklepu Groszek do p. Jana i Adeli Leśniaków.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

4.O prowadzenie modlitwy różańcowej w następną niedzielę przed sumą prosimy różę św. Stanisława BM.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy grupę przygotowującą nabożeństwo fatimskie.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę: Jasna Góra – Konin – Licheń – Niepokalanów – Skarżysko Kamienna w dniach 16 i 17 lipca br. Koszt 90 zł, + 40 zł za nocleg płatny indywidualnie w Licheniu. Wyjazd w piątek 16.07 o godz. 4 00 . Zapisy u księży oraz w zakrystii.

7. Rozpoczęły się zapisy na Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę więcej informacji w gablotach.

8. W dniach od 8 – 10 lipca w Dębowcu odbędą się Saletyńskie Spotkania Młodych. Zachęcamy młodzież do udziału w tym wydarzeniu. Wprogramie Eucharystia, konferencje zaproszonych gości, praca w grupach świadectwo oraz uwielbienie. Program zamieszczony jest w gablotach.