1. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w porządku niedzielnym.

2. W środę o godz. 17 30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4. W czwartek prosimy grupę św. O. Pio o prowadzenie modlitw o godz. 17 30 .

5. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godziny 9 00 .

6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz   17 15 .

7. Następna niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Ze względu na to, że zmiana tajemnic miała miejsce w ostatnią niedzielę, kolejna zmiana będzie w I niedzielę sierpnia.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali kościół i obejście, oraz przyczynili się do upiększenia dnia Wizytacji Kanonicznej w naszej parafii.

9. Dziękujemy za składkę na cele parafialne w drugą niedzielę miesiąca. Zebrano 5122 zł.

10. Dziękujemy grupie, która sprzątała kościół i złożyła ofiarę. O sprzątanie kościoła w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

11. Zbliża się kolejne nabożeństwo Fatimskie o przygotowanie prosimy rodziny od p. Krzysztofa Golenia do p. Stanisława Szmyda. Spotkanie dla rodzin fatimskich we wtorek po wieczornej Mszy św.

12. W związku z powodziami, które dotknęły Podkarpacie Biskup Rzeszowski prosi o wsparcie dla poszkodowanych. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się w następną niedzielę po Mszach św.