1. Zgodnie z postanowieniem podjętym przez Konferencję Episkopatu Polski, Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br., wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

2. W poniedziałek na wieczorną Mszę św i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

4. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Na Mszę św. o godz 8 00 zapraszamy społeczności naszych szkół. Po Mszy św. dzieci udadzą się do szkoły na uroczystość wręczenia świadectw.

6. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w następną niedzielę przed sumą prosimy rożę św. Jadwigi Śląskiej.

7. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na cele parafialne wyniosła 3320 zł. Bóg zapłać.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy kolejną grupę.

10. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o wsparcie wakacyjnych turnusów dla dzieci poprzez zakup cegiełki. Sugerowana cena cegiełki wynosi 5 zł.

11. Wójt Gminy Jasło przypomina, że do 30.09.2021 trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Każdy ma obowiązek spisania się przez internet, lub w wywiadzie przeprowadzonym, przez rachmistrza. Można też skorzystać ze stanowiska do dokonania samospisu w Urzędzie Gminy.