1. Dzisiaj 13 dzień miesiąca w naszej parafii nabożeństwo fatimskie o godz. 19 00 . Nie ma mszy o godz. 16 00 .

2. W środę 16 czerwca Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 połączona z nabożeństwem ku czci św. Jana Pawła II i św. o. Pio. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Akcji Katolickiej i czciceli św. Jana Pawła II na spotkanie.

3. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w następną niedzielę przed sumą prosimy rożę św. Jadwigi Śląskiej.

4. Dzisiaj po Mszach św, zbiórka do puszek na remont diecezjalnego domu rekolekcyjnego KSM.

5. Dziękujemy grupie fatimskiej za sprzątanie kościoła i obejścia. W następną sobotę prosimy grupę z kolejki.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej.