1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Od poniedziałku do czwartku po Mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna.

2. We wtorek 16 dzień miesiąca, Akcja Katolicka i grupa św. O. Pio poprowadzi modlitwę do św. Jana Pawła II.

3. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie z dziećmi przeżywającymi rocznicę I Komunii św. z klas IV.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, oraz kwiatów i ziół. Po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5. W piątek Uroczystość NSPJ. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę wspomnienie NSNMP. Od godz. 17 00 spowiedź dla dzieci rocznicowych, kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.

7. W następną niedzielę będziemy przeżywać wizytację kanoniczną naszej parafii. Spotkanie z ks. Biskupem rozpocznie się o godz. 8 45 . Na Mszy o godz. 9 00 ks. Biskup udzieli błogosławieństwa dzieciom przeżywającym rocznicę I Komunii św.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali kościół i obejście na uroczystości Prymicji, Bożego Ciala i Fatimy, a w sobotę prosimy o pomoc rodziców kandydatów do bierzmowania i dzieci rocznicowych.

10. Przypominamy wszystkim o obowiązku zakrywania nosa i ust.