1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9 00 zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie Rocznica I Komunii św. i procesja eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 .

3. Do czwartku procesja po wieczornej Mszy św. połączona z Litanią do NSPJ.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na wieczornej Mszy św. poświęcenie wianków i ziół. Po procesji błogosławieństwo dzieci.

5. W czwartek zapraszamy członków Chóru na próbę o godz. 17 00 .

6. W piątek Uroczystość NSPJ. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 18 00 .

7. W sobotę po wieczornej Mszy św. próba liturgii dla przygotowujących nabożeństwo fatimskie.

8. W następną niedzielę Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i popołudniowa połączona z nabożeństwem fatimskim o godz. 19 00 .

9. O poprowadzenie modlitwy różańcowej przed sumą prosimy rożę MB Licheńskiej.

10. Składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne, a po Mszach św, zbiórka do puszek na remont diecezjalnego domu rekolekcyjnego KSM.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W następną sobotę prosimy grupę fatimską.