1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Msze św. Z obrzędem posypania głów popiołem w porządku niedzielnym.

3. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy chętnych na katechezę o Eucharystii.

4. W Piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

- dla dzieci o godz. 15 30

- dla dorosłych o godz. 16 30

- dla młodzieży o godz. 20 00

5. W sobotę o godz. 10 00 . Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne.

6. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16 00 . Msza św. Wieczorna bezpośrednio po nabożeństwie.

7. Następna Niedziela to także I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.