1. We wtorek zapraszamy na próbę orkiestry.

2. W środę po Mszy spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

3. W związku z silnymi wiatrami, które nawiedziły naszą wieś prosimy o uprzątnięcie cmentarza.

4. Zapraszamy na Narodową pielgrzymkę do Rzymu z okazji 100 rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II organizowaną przez Diecezję Rzeszowską pod patronatem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby w dniach od 15 do 20 maja 2020 r.. Koszt 6-dniowej autokarowej pielgrzymki 1750zł. Zapisy w Biurze Pielgrzym do dnia 2 marca br. (tel. 17 8521784, 500 485 739, 602 622 547). Szczegóły na plakacie.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła i budynków parafialnych.

6. Zbliża się beatyfikacja Sługi Bożego ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Prosimy wszystkich chętnych na wyjazd do Warszawy o zgłaszanie się w Zakrystii lub Kancelarii.

7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

9. Módlmy się za naszego rodaka br. Mateusza, który 29. Maja przyjmie święcenia kapłańskie, a 7 czerwca odprawi w naszym kościele swoją Mszę prymicyjną.