1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Palmową. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 . Po sumie Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 15 00 a po nich Msza św. Na wszystkich Mszach poświęcenie palm.

2. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią prosimy wszystkich aby miejsce w kościele pozostawić dla osób starszych, a pozostałe osoby by uczestniczyły na zewnątrz kościoła z zachowaniem norm sanitarnych. Przypominamy, że obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w Mszy św. z zastrzeżeniem, aby uczestniczyć przez środki masowego przekazu.

3. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 700 i 1700 . Wszystkie osoby pragnące skorzystać z sakramentu pokuty zapraszamy w tych dniach przed ranną Mszą św. i po południu od godz. 16 00 , bądź w ciągu dnia po wcześniejszym umówieniu się z księdzem. W tych dniach sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po Mszach św.

4. W środę odwiedzimy chorych od godz. 9 00 , a ks. Przemysław od 9 45 . Prosimy aby do wtorku w zakrystii zgłosić chorych, którzy chcą skorzystać ze spowiedzi świątecznej. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16  30 .

5. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18 00 . Prosimy wszystkich o łączność duchową w swoich domach i  uczestnictwo w miarę możliwości przez media w Mszy św. Od godz. 19 00 – 22 00 możliwość indywidualnej adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. Prosimy o zachowanie rygorów sanitarnych. Parafialna Grupa Caritas po zakończeniu liturgii będzie rozprowadzać poświęcone i zabezpieczone chlebki.

6. W Wielki Piątek – dzień Męki Pana Jezusa obowiązuje post ścisły. Od godz. 8 00 – 18 00 możliwość adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. Prosimy przedstawicieli Róż różańcowych (w miarę możliwości) o prowadzenie adoracji w wyznaczonych godzinach. O godz. 17 30 odprawimy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 18 00 Liturgia Męki Pańskiej, a po niej Przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu, oraz indywidualna Adoracja w godz. 19 00 – 22 00 . Prosimy, aby adorując krzyż zrezygnować z ucałowania, a oddać mu cześć przez pokłon. Ponieważ w tym dniu przypada I piątek miesiąca osoby odprawiające praktykę 9-ciu I piątków, które nie będą mogły uczestniczyć w Liturgii Męki Pańskiej i przyjąć Komunii świętej, nie przerywają jej w ten sposób i będą mogły ją kontynuować w kolejnym miesiącu. W Wielki Piątek też rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia.

7. W Wielką Sobotę możliwość adoracji od godz. 8 00 – 19 00 . Tradycyjne błogosławieństwo pokarmów będzie miało miejsce na placu przykościelnym o pełnych godzinach od 8 00 – 12 00 . Zachęcamy również do nawiedzenia grobu Pańskiego. O godz. 19 00 Liturgia Wigilii Paschalnej. Uczestniczący w tej liturgii przynoszą świece chrzcielne, które zapalimy na początku liturgii i w czasie odnowienia przyrzeczeń.

8. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz. 6 00 , następne Msze św. o godz. 9 00 , 11 00 i dodatkowa Msza w tym dniu o godz. 13 00 . Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w II niedzielę miesiąca.

9. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 oraz popołudniowa o godz. 16 00 .

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę po zakończonej liturgii.