1. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 15 30 , a w dni powszednie o godz 17 30 .

2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. Będziemy modlili się o urodzaje.

3. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII.

4. W środę Nowenna do MB połączona z majówką, a po wieczornej Mszy św. zapraszamy grupę przygotowującą Nabożeństwo Fatimskie na próbę liturgii.

5. W czwartek I w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 19 00 . Nabożeństwo majowe i program fatimski rozpoczniemy o godz. 18 15 . Prośby do MB Fatimskiej prosimy składać do środy. Poprowadzi je ks. Jacek Ocieczek MS.

6. W następną niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O poprowadzenie modlitw przed sumą prosimy różę św. Judy Tadeusza. Następna niedziela to 16 dzień miesiąca nabożeństwo do św. Jana Pawła II połączone z majówką.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.