1. W poniedziałek przypada 100 – rocznica urodzin św. Jana Pawłą II. Zachęcamy do modlitwy za Jego wstawiennictwem. W tych dniach zostanie wyemitowanych wiele programów przypominających życie i przesłanie św. Jana Pawła II. W poniedziałek o godz. 18 00 TVP1, oraz Polskie Radio wyemitują widowisko muzyczne SANTO SUBITO – PROROK NASZYCH CZASÓW. Również Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wystawę przygotowaną przez IPN oraz Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego pt. Wyszyńskiego i Wojtyły gramatyka życia, która jest eksponowana na placu Inwalidów Wojennych w Jaśle.

2. W poniedziałek przypada 3 r. śm. Ks. Józefa Łasicy. Módlmy się o pokój Jego duszy.

3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni krzyżowe podczas których będziemy modlić się o obfite plony ziemi i błogosławieństwo Boże w pracy. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę, która będzie połączona z nabożeństwem majowym.

4. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

6. Dziękujemy za ofiary złożone na cele parafialne w kwocie 6117 zł.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Prosimy kolejne rodziny o podjęcie posługi sprzątania.