1. Dzisiaj po sumie Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 15 00 a po nich Msza św. z kazaniem na zakończenie rekolekcji.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16  30 .

3. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na stolikach za ławkami można znaleźć formularze rozpoczęcia modlitwy za dzieci nienarodzone w ramach Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chętnych zapraszamy w czwartek na wieczorną Mszę św., w czasie której złożymy przyrzeczenia.

4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 15 30 – dla dzieci, 16 30 dla dorosłych i o 20 00 dla młodzieży.

5. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni. W następną niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Msze św. o godz. 7 00, 9 00, 11 00. Gorzkie Żale o godz. 15 00 a po nich Msza św.  Na każdej Mszy poświęcenie palm. O prowadzenie modlitwy różańcowej o godz. 10 30 prosimy różę św. Doroty.

6. Przypominamy, że w tym roku nie będzie organizowana spowiedź świąteczna dla ogółu parafian w jednym dniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Mszami Świętymi.

7. Dziękujemy za składkę przeznaczoną na wymianę ogrzewania w kościele. Zebrano 10.250 zł.

8. Na stolikach z prasą znajdują się torby miłosierdzia. Dary dla potrzebujących można składać do następnej niedzieli.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

11. 22 marca w poniedziałek będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Osobnicy.

12. 25 marca na dużym parkingu będzie można kupić ziemniaki.