1. Przypominamy, że w Mszy św. może wziąć udział tylko 5 osób. W pierwszej kolejności w Mszy św. powinny uczestniczyć osoby zamawiające intencje mszalne. Do odwołania obowiązuje dyspensa Biskupa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Jednocześnie przypominamy, że osoby, które korzystają z dyspensy są zobowiązane do uczestnictwa w Mszy za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Zgodnie z dekretem Biskupa nie będą odprawiane Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ze względu na panującą epidemię nie będzie spowiedzi w wyznaczonych godzinach, ale zachęcamy do spowiedzi indywidualnie. Przez cały dzień będzie otwarty kościół. Chcących skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o zgłaszanie się do księży.

3. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie w miarę możliwości tej posługi.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dostępny jest tylko tygodnik Niedziela. Wszelkie informacje wynikające z dynamicznej zmiany sytuacji będą podawane na stronie internetowej naszej parafii www.osobnica.parafia24.net