1. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 15 30 , a w dni powszednie o godz 17 30 .

3. W poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. We wtorek wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za Druchów z naszej jednostki.

5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 połączona z majówką.

6. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy grupę przygotowującą Nabożeństwo Fatimskie w maju na spotkanie. O przygotowanie nabożeństwa prosimy mieszkańców Wiśniówek od p. Leśniaków do p. Paluchów oraz ul. Dębowiecka od p. Brąglów do p. Pietraszków.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.

8. W czwartek majówka będzie połączona z modlitwą do św. O. Pio.

9. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na próbę Cecylianki. Zachęcamy aby przyszły także dziewczynki, które chcą dołączyć do naszego chóru.

10. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a ks. Przemysław od 9 45 .

11. W następną sobotę będziemy przeżywać odpust ku czci św. Stanisława BM. Msze św. w porządku niedzielnym. Słowo Boże wygłosi ks. Piotr Gnat – odpowiedzialny w naszej diecezji za Szkołę Nowej Ewangelizacji. Na uroczystą sumę o godz. 11 00 zapraszamy orkiestrę, chór, oraz przedstawicieli wszystkich lokalnych organizacji.

12. W następnmą niedzielę na Mszę św. o godz. 9 00 zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców.

13. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele parafialne.

14. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w piątek po wieczornej Mszy św.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej.