1. Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Stanisława BM. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

2. W tygodniu Nabożeństwa Majowe o godz 17 30 . Po nabożeństwie Msza św.

3. W środę I w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 19 00 . Pół godziny wcześniej odśpiewamy Litanię do Matki Bożej. Prośby do MB Fatimskiej prosimy składać do środy.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, nie wszyscy będziemy mogli uczestniczyć w tym nabożeństwie. Zachęcamy do korzystania z transmisji. Link do transmisji możemy znaleźć na stronie naszej parafii w bocznej zakładce VIDEO.

4. W czwartek święto św. Macieja Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Boboli patrona Polski.

5. Dziękujemy Grupie Fatimskej za sprzątanie kościoła i obejścia, oraz dekorację świątyni. Prosimy rodziny z kolejki o podjęcie posługi sprzątania.