1. Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 16 00 .

2. Od wtorku Msze św. w dni powszednie o godz. 7 00 i 18 00

3. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy. Każdy dzień oktawy przeżywamy w randze uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Trwa nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do podjęcia modlitwy także w domach. Tekst Nowenny jest zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

5. W następną niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Skarbonki wielkopostne prosimy złożyć przy bocznych ołtarzach.

6. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed sumą prosimy Różę św. s. Faustyny.

7. Składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na Caritas. Natomiast z trzeciej niedzieli będzie przeznaczona na wymianę ogrzewania w Kościele.

8. Spotkanie dzieci komunijnych odbędzie się w dogodniejszym czasie.

9. Członków róż różańcowych prosimy by zachowali dotychczasowe tajemnice, ponieważ nie będzie zmiany w niedzielę.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej.