1. Dziś po sumie Droga Krzyżowa a o godz. 16 00 Gorzkie Żale. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św. wieczorna.

2. Od poniedziałku w dni powszednie w związku ze zmianą czasu na letni przesuwa się godzina Mszy św. wieczornej na godz. 18 00 .

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

4. W czwartek nabożeństwo grupy O. Pio o godz. 17.30.

5. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9 00 , a ks. Przemysław od godz. 9 45 . Spowiedź popołudniowa od godz. 16 30 .

6. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16 30 , dla dorosłych o godz. 17 30 , i dla młodzieży o godz. 20 00 .

7. W I sobotę na godz. 17 15 zapraszamy na Różaniec wynagradzający za grzechy.

8. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9 00 zapraszamy rodziny dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9. Ze względu na zmianę tajemnic różańcowych Droga Krzyżowa będzie o godz. 10 30 . Gorzkie Żale o godz. 16 00 i bezpośrednio po nich Msza św. Składka z następnych Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.

10. Na stolikach z prasą znajdują się reklamówki, które można zabrać jako torbę miłosierdzia. Napełnione długoterminową żywnością można składać na plebanii. Caritas rozdzieli je jako pomoc świąteczną dla potrzebujących.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, o podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.